KEMON

Kemon to włoska firma rodzinna, która od lat 50’ XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych.

Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów. Kemon to również ludzie –  grono instruktorów, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i lubią dzielić się nimi podczas szkoleń. To także fryzjerzy współpracujący z marką jako salony firmowe, pracownicy biura w Bydgoszczy oraz siedziby firmy we Włoszech.

Stawiamy na partnerską współpracę z salonami fryzjerskimi, zapewniając bezpieczeństwo i stabilność prowadzenia biznesu. Regionalni opiekunowie marki tworzą oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z klientami, w których słowa przyjaźń, zrozumienie i wsparcie wypełnione są treścią.

Fryzjerów współpracujących z marką Kemon wyróżnia coś jeszcze – wielkie serce! Każdego roku marka Kemon bierze udział w finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wielkie fryzjerskie święto, podczas którego, wspólnymi siłami, bezinteresownie, niesiemy pomoc tym najbardziej potrzebującym.  Pomoc tym, którz tego najbardziej potrzebują, obok partnerstwa, uszanowania natury i umiłowania piękna, to kluczowa wartość marki!