KLAUZULA INFORMACYJNA HAIR GALLERY 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HAIR GALLERY AGNIESZKA NIEMCZYŃSKA z siedzibą w GDAŃSKU, UL. GROBLA I 13, kontakt@hairgalley.pl

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rezerwacji terminów oraz obsługi klienta i kontaktowania się z nim w celu obsługi rezerwacji.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.

4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem umowy świadczenia usług fryzjerskich w salonie Hair Gallery.

7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany przez stronę www.versum.pl